FAQ

Jakie są opcje wysyłki ile kosztują?

Poczta Polska – list polecony ekonomiczny: 10,50 zł

Poczta Polska – list polecony priorytetowy: 12,50 zł

Przesyłka kurierska: 20,00 zł

 

Czy jest możliwość wysyłki zagraniczne?

Oczywiście! W końcu droga mleczna widoczna jest z każdego miejsca na ziemi. Jeśli chcesz, aby dotarła do Ciebie napisz na kontakt@mamilky.pl

 

Czy możliwy jest zwrot lub wymiana zakupionego towaru?

Jasne. Wszystkie nasze produkty mogą zostać zwrócone lub wymienione w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki. W takiej sytuacji prosimy o odesłanie paczki w oryginalnym opakowaniu na nasz adres, wraz z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy. Formularz dostępny jest na naszej stronie w zakładce “Zwroty i wymiana” oraz w naszym regulaminie. Formularz możesz wysłać również mailowo na adres: kontakt@mamilky.pl.

Adres do zwrotów:

Mamilky Marta Rzepecka

ul. Bluszczańska 63/22

00-712 Warszawa

Zwrot pieniędzy lub wymiana produktu zostanie zrealizowana w terminie do 14 dni od otrzymania paczki z produktem podlegającym zwrotowi lub wymianie.

Zwrot kosztów wysyłki równy jest najtańszej oferowanej przez nas przesyłce.

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.

 

Gdzie szyte są wasze ubrania?

Jesteśmy Polską firmą wywodzącą się z Polskiego podwórka. Bardzo ważna jest dla nas możliwość czuwania nad każdym etapem produkcji dlatego wszystkie nasze produkty wykonywane są w POLSCE.

 

Jaka jest wasza rozmiarówka?

Niektóre z naszych produktów są luźniejsze zapewniając wyjątkowy komfort noszenia  zarówno w trakcie jak i po ciaży, a niektóre dopasowane, aby podkreślić kobiecą sylwetkę i udowodnić, że karmiąca mama też może być sexy 🙂

Szczegóły dotyczące rozmiarówki znajdują się w opisie każdego produktu.